Hakkımızda

Göksu Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti. kaliteli malzemeyi üst düzey hizmeti ile birleştirerek ülkemiz sağlık sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. En iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en düşük maliyetle sunma vizyonu ile Göksu Medikal; sektörün öncü firması olmayı, sağlık sektöründe en yenilikçi teknolojileri getirerek Türkiye’de sağlık hizmetlerinin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Firmamız sektördeki ve dünyadaki teknolojik gelişmelerin takibi ile ‘‘kısa sürede doğru ve kaliteli hizmet’’ anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, profesyonel pazarlama ağı kurarak Türkiye genelinde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet politikamız etkin eksiksiz bilgilendirme ve tanıtım hizmetleri ile zamanında ve yerinde teslimat, dünyanın önde gelen markaların dağıtımı, yenilikçi ve fark yaratan ürünlerin hekimlerimize sunulmasıdır.

MİSYONUMUZ
Yaratıcı, kaliteli, ekonomik değer katan ürün ve hizmetleri sağlık sektörüne sunarak hastaların yaşam kalitesini arttırmaktır.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de sağlık sektöründe lider olmak ve bunun devamlılığını sağlamaktır.

WhatsApp chat